2014 için hazırladığımız teknemiz sizin için yenilendi. Öncelikli ilkemiz üzerinizdeki stresten sizi kurtarmak, güzel ve unutulmaz bir anı haline getirmektir. Teknelerimizde kişiye özel turlar düzenlediğimiz için rotamızı da, hareket saatlerimizi de siz misafirlerimiz belirlemektedir. Sizin ve sevdiklerinizin olduğu böylesine özel bir günde Foça’nın eşsiz güzellikte doğa harikası adalarını, koylarını ve Siren kayalıklarını siz seyir ederken kaptanımızın da vereceği tur bilgileriyle güzelleştirip bütün bunları güneş, deniz ve temiz hava ile bütünleşmekteyiz.
Elbette özel bir günde, menümüzde özel olacaktır. Genelde balığın tercih edildiği menümüzde tabiî ki sizin istediğiniz bir menüde oluşturulabilir. Eğer tercihiniz balık ise sabah balık haline gelen balıklarından özenle seçilerek taze ve kesinlikle deniz balıkları alınır, yanında zeytinyağlı yemeklerimiz olan biber dolması, yaprak sarması, bulgur pilavı veya sizin istediğiniz herhangi bir yemekte soframızı oluştururuz. Güzel ve bolca salatamızda renklerimize renk katarak menümüze eşlik eder. Ayrıca sabah Türk kahvesi servisimiz, akşamda yaklaşırken meyve servimiz unutulmamalıdır.
Amacımız misafirlerimizle güzel bir aile gezisini tamamlamak ve tercih edilecek bir kalite çizgisini oluşturmaktır. Sizinle bir günü geçirmek için sizi Foça’ya bekliyoruz. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0505 696 63 90’dır.